Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Artykuły

Artykuły

Jeśli szukasz właściwej odpowiedzi na trudne pytanie - jesteś właśnie w tym miejscu, gdzie możesz wiele ciekawych spraw odkryć...

Teraz nr 1

Wpis numer 1

Materiały Video

Komentarz do Ewangelii, oraz przemówienie papieża Franciszka do wspólnot Odnowy w Duchu Świętym.

Komentarz do Ewangelii

..

A może jakieś trudne pytanie...

Czasem w naszym życiu pojawia się trudny temat i wcale nie jest łatwo sobie z nim poradzić. Pojawiają się trudne pytania i nie zawsze wiemy jak i gdzie szukać właściwej odpowiedzi.

Jeśli szukasz właściwej odpowiedzi na interesujące Cię, czasem trudne pytanie, to jesteś właśnie w tym miejscu, gdzie możesz znaleźć odpowiedź, albo poznać to, co podprowadzi Cię do rozwiązania problemu.

W świecie konsumpcji i szybkiego tempa życia, konieczne jest właściwe podejście nie tylko do spraw ciała, ale i ducha. Właśnie wartości duchowe nadają sens każdej naszej drodze, naszym planom i bardzo często trudnym zmaganiom życiowym

Zapraszamy to czytelni artykułów, w której każdy może znaleźć dla siebie interesujący go temat i pozna właściwe odniesienie z perspektywy życia chrześcijanina we współczesnym świecie.
Artykuł nr 1
Wprowadzenie do artykułu nr 1
Artykuł nr 2
Wprowadzenie do artykułu nr 2
Artykuł nr 3
Wprowadzenie do artykułu nr 3
Artykuł nr 4
Wprowadzenie do artykułu nr 4.
Artykuł nr 5
Wprowadzenie do artykułu nr 5

Parafia św. Marcina z Tours transmisja Mszy św. oraz nabożeństw

Transmisja Mszy św. Ćwiklice

Pierwsze wzmianki o kościele zbudowanym w tym miejscu pochodzą z roku 1326. Kościół został wybudowany w stylu gotyckim, jednak w czasie swojej historii przeszedł wiele zmian. Został przebudowany w XVIII wieku, a na przełomie XIX i XX wieku podczas prac remontowych kościół powiększono o przylegającą do niego wieżę wycinając tylną ścianę.


Nasz kościół parafialny istnieje już ponad 550 lat, jest bowiem datowany według badań między rokiem 1464 a 1466.