Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Medjugorje 2017

Pielgrzymi powrócili z Medjugorje

   Po kilkunastodniowym, zagranicznym pielgrzymowaniu powróciła do Ćwiklic grupa 50 pielgrzymów, która wyruszyła spod kościoła św. Marcina w Ćwiklicach 30.07.2017 na pielgrzymkowy szlak do Medjugorie.
   Pod opieką proboszcza, ks. Sylwestra Suchonia, wraz z proboszczem ks. Krzysztofem, prowadzeni dobrymi szlakami duchowymi przez wspaniałą pilotkę, panią Anitę, bezpiecznie dowiezieni przez wspaniałych kierowców: panią Renatę i pana Mirka, dotarli 31.07.2017 do Matki Bożej w Medjugorie, by przeżywając niepowtarzalny i głęboki duchowo Festiwal Młodych, czerpać z duchowego skarbca Kościoła.
   Wspaniały czas pielgrzymowania, słuchania Boga, nawrócenia i duchowej posługi, podczas której Bóg przemieniał serca wielu – to tylko część tego, co było wielkim, naprawdę wielkim, pierwszym owocem całego tego czasu.
 Na stronie publikować będziemy również krótkie świadectwa uczestników pielgrzymki dotyczące osobistego przeżycia tego czasu, które pomogą wszystkim poznać, jak wspaniały i bogaty czas podarował nam Bóg poprzez spotkanie z Maryją w Medjugorie.


Jacek Zamarski

28. Festiwal Młodych

Zadowolenie z pielgrzymki100%

To naprawdę niesamowity czas...

Ten wyjazd Bog podarował mi jako czas wielkiej, wielkiej łaski. Przed wyjazdem piętrzyły się różne przeciwności, ale równocześnie Bóg dawał mi konkretne wskazanie, że mam jechać, ze to jest ten czas dla mnie. Wiem, że gdy mają dziać się rzeczy naprawdę wielkie, przeciwności są też naprawdę wielkie. Boża łaska i błogosławieństwo rozlało się tak obficie, że każdego dnia mogłem tego bardzo obficie doświadczyć. Zwolnienie tempa, więcej czasu dla Boga, a przy tym, prawdziwa 'Boża robota', bo każdego dnia było tak wielu ludzi, za których modliliśmy się wstawienniczo o uwolnienie ze zła do późnej nocy, tak że nie miałem żadnej wątpliwości, że dla mnie był to czas nie tylko brania, ale i dawania. Bóg wpierw daje, a gdy jest potrzeba i wybrany przez Niego czas mówi po prostu 'teraz twoja kolej'

Parafia św. Marcina z Tours

Pierwsze wzmianki o kościele zbudowanym w tym miejscu pochodzą z roku 1326. Kościół został wybudowany w stylu gotyckim, jednak w czasie swojej historii przeszedł wiele zmian. Został przebudowany w XVIII wieku, a na przełomie XIX i XX wieku podczas prac remintowych, kościół powiększono o przylegającą do niego wieżę wycinając tylną ścianę.


Nasz kościół parafialny istnieje już ponad 550 lat, jest bowiem datowany według badań między rokiem 1464 a 1466

Transmisja Mszy św.

Proszę kliknąć i wybrać transmisję na żywo (live).